Про нас

Пропонувати альтернативний транспорт в Україні ми почали ще 5 років тому, коли вже було зрозуміло, що кількість автомобілів росте, зростають затори в містах й треба було запропонувати ринку новий засіб пересування.

Було зроблено вибір на моноколеса високої якості китайського виробника Кінгсонг. Товар купували ті покупці, які розуміли, що перед тим як повноцінно використовувати моноколесо як засіб пересування, треба спочатку з нуля освоїти навички управління даним видом транспорту. Це не кожному давалося з одного-двох занять. Багато хто зрозумів, що часу треба витратити чимало.

Тому було прийнято рішення дати ринку транспорт "став і відразу поїхав"... і звичайно це електросамокат.

Цей вид транспорту підвладний будь-якій людині зі стандартними фізичними даними.

Наш Вибір зупинився на виробнику E-TWOW, що зарекомендував себе. Ця компанія на ринку електросамокатів більше 10 років. Цей виробник знає що очікує потенційний клієнт від електросамокату: комфорт управління/зберігання/ручного транспортування та надійність самокату. Ці фактори та багато інших були успішно застосовані у виробництві моделей E-TWOW.

Ми з гордістю пропонуємо українському потенційному користувачеві електросамокати фірми E-TWOW: ми впевнені в якості та надійності цього товару.

Договірні відносини з висококваліфікованими фахівцями з технічного сервісу повністю закрили питання щодо гарантійного та післягарантійного обслуговування.