Гарантія. Якість. Сервіс.

Моноколеса KingSong - це уніцикли від виробника, що входить в трійку лідерів.

А це означає

  • Постійний розвиток. Щороку новинки, за 2017 рік 3 - KS 14D, лінійка Sport і KS 18L. На сьогоднішній день самий широкий модельний ряд серед всіх конкурентів!
  • Стиль.KingSong постійно розвивається, враховуючи в нових моделях потреби райдерів і новації часу. З кожною новинкою все більше персоналізації, завдяки якій Ви можете робити своє колесо несхожим на інші або в залежності від настрою.
  • Якість. Кінгсонг піклується про свою репутацію. Тому вся продукція проходить ретельний контроль якості на заводі. Крім того, наш європейський постачальник також здійснює контроль. Таким чином, наші моноколеса проходять подвійну перевірку.
  • Гарантії. Всім важливі гарантії, особливо, коли мова йде про техніку - ми гарантуємо якість наших моноциклів. Всі умови гарантії можна знайти тут.
  • Сервіс. Ваша задоволеність важлива для нас і саме тому: ми надаємо повний спектр послуг - від тест-драйву і навчання в зручному місці і зручний для Вас час, до системи трейд-ін. В нас гнучка система знижок і ми завжди домовимось, а такожі подаруємо Вам подарунок J
  • Післяпродажне обслуговування. Ми підтримуємо зв'язки з клієнтами в соціальних мережах. У нас є постійно діюча група в viber, де всі бажаючі спілкуються між собою і обговорюють цікаві моноколесникам теми. Ми завжди готові відповісти на питання, які виникають і надати повну консультацію. У разі неполадок - ми надамо Вам сервісне обслуговування швидко і якісно.

В нас не дешево і не дорого, в нас оптимальне співвідношення ціна-якість для тих, хто вже пробував інше, для тих, хто хоче більше, крутіше, потужніше і швидкісніше.

Приходьте і переконайтеся в цьому самі!