Тест драйв моноколеса

Ви досвідчений райдер, вмієте кататися на моноколесі і здійснювати трюки, а наші поради з навчання їзді переглянули з посмішкою? - Тоді Ви на правильній сторінці.

Вибір моноколеса процес непростий.

  • По-перше, тому що уніцикли поки що дивина на наших дорогах.
  • По-друге, тому що потрібно оцінити характеристики, такі як швидкість, потужність, дальність ходу, діаметр колеса - це тільки самі основні критерії оцінки моноцикла (з характеристиками Моноколес KingSong можна ознайомитися тут - Порівняльна характеристика). А ще ряд конкретно Ваших вимог, серед яких дизайн, розмір, вага, додаткові елементи й аксесуари моноколеса.

Крім того, мабуть, один з найбільш важливих факторів, перед тим як купити моноколесо - це вибір виробника, так як саме від цього буде залежати Ваша безпека і комфорт.

Як вибрати моноколесо також можна почитати тут Як вибрати моноколесо.

Купити моноколесо в Україні зараз можна практично будь-якого виробника, важливо при цьому враховувати всі складові вибору від чого, власне, і залежить ціна моноколеса.

Отже, Ви визначилися з виробником, характеристиками і моделлю і навіть знайшли магазин, де купити Ваше моноколесо? - Дуже добре!

Або ж Ви вже досвідчений користувач, але іншого виробника і шукаєте щось більш потужне і швидкісне? - Здорово!

Але як же переконатися, що вибір правильний? - Почитати відгуки, подивитися відео (відео можете подивитися на сторінках по кожній моделі моноколеса), оцінити рейтинги, відвідати форуми моноколес (повідомте нам про своє бажання і ми додамо Вас в групу, де обговорюються всі питання моноколесників). І все-таки, чогось не вистачає. Не хочеться робити такий важливий вибір на підставі чужої думки.

Що ж робити? - Відповідь проста - тест-драйв.

Ми пропонуємо клієнтам тестувати моноколесо:

  • Тому що, впевнені в його можливостях і якості
  • Тому що, транспортний засіб неможливо оцінити просто подивившись відео або повіривши комусь на слово

Моноколесо необхідно тестувати самому і робити свій вибір на підставі власних уподобань.

Тому, для всіх хто виважено підходить до питання покупки уніциклі - послуга тест-драйв.

Тест-драйв від aldrive це:

  • абсолютно безкоштовна послуга
  • проводиться в зручний для Вас час *
  • відбувається в районі Дарницької площі, в Києві

* Час узгоджується по телефону

Важливо! Тест-драйв - послуга для тих, хто вже вміє кататися на моноколесе. Якщо Ви ще не навчилися, тоді Вам варто розглянути нашу послугу навчання катанню.

Вдалого Вам вибору!